repertuar02_1529.01.2014: До Вашої уваги – репертуар театру Володимира Завальнюка “Перетворення” на лютий 2015 р. Усі вистави відбудуться в приміщенні Центру “DIYA”, що розташований у “щорсівському” павільйоні кіностудії ім. О. Довженка за адресою: пр. Перемоги, 44. Початок усіх вистав – о 19-00. Зверніть увагу: на відміну від усіх інших вистав, що відбуватимуться по п’ятницях, вистава “Гамлет” запланована на 28 січня, суботу.

Продовжити читання

Творчий метод27.01.2015: Оновлення на нашому сайті! Додана нова сторінка – “Творчий метод”, на якій розміщено програмний есей Володимира Завальнюка “Основні принципи, що складають творчий метод театру “Перетворення”. Запрошуємо всіх прихильників нашого театру, а також мистецтвознавців і критиків ознайомитися з цим текстом, що справді вартий уваги!

Продовжити читання

уклін-череп22.01.2015: Вітаємо акторів Олену Мотовилову та В’ячеслава Євтушенка з успішним дебютом у виставі “Гамлет”, що відбулася 22 січня в приміщенні щорсівського павільйону кіностудії ім. О. Довженка! Вистава, у якій молоді актори взяли участь разом із “старожилами  Ганною Яремчук та Кирилом Булкіним, була тепло прийнята глядачами.

Продовжити читання

Увага11.01.2015: Театр Володимира Завальнюка “Перетворення” виступив на фестивалі “Поділля-Крим”, що відбувся 11 січня у м. Вінниця, у приміщені Експоцентру Торгово-промислової палати. Фестиваль пройшов у рамках проекту низки громадських організацій та місцевої влади з інтеграції переселенців з Криму у вінницьку спільноту.

Продовжити читання