Jeanne_new_sm17.04.2015: У “щорсівському” павільйоні кіностудії ім. Довженка відбулася вистава “Жанна д’Арк. Дисконт?..” за п’єсою Ж. Ануя “Жайворонок”. Це була, фактично, друга прем’єра, оскільки акторський склад у цьому варіанті вистави оновлений більше ніж наполовину. При цьому троє акторів узагалі дебютували на сцені театру В. Завальнюка “Перетворення”! Вітаємо дебютантів і наводимо повний склад дійових осіб і виконавців:

Продовжити читання

repertuar_kviten214.04.2014: Чекаємо вас на віиставі “Жанна Д’Арк. Дисконт?..”, що відбудеться 17.04.2014 о 19:00 у щорсівському павільйоні кіностудії Довженка за адресою: пр. Перемоги,44!

hamlet_debut - sm10.04.2015: У “щорсівському” павільйоні кіностудії ім. Довженка відбулася вистава “Гамлет” – утретє в оновленому складі. У виставі взяли участь: Ганна Яремчук, Кирило Булкін, Олена Мотовилова, В’ячеслав Євтушенко. Режисер – Володимир Завальнюк.

Продовжити читання

wiki_sm7.04.2015: Ми – в Вікіпедії! Відбулася важлива іміджева подія для нашого театру. Відтепер, на додачу до розміщеної кілька років тому статті “Булкін Кирило Вікторович“, в українській Вікіпедії з’явилося ще дві статті, які прямо стосуються нашого колективу: “Завальнюк Володимир Степанович” та власне “Театр Володимира Завальнюка Перетворення“.

Продовжити читання

repertuar_kviten25.04.2014: Представляємо розклад наших квітневих вистав у приміщенні щорсівського павільйону кіностудії ім. Довженка. У цьому місяці їх буде дві, але кожна варта прискіпливої уваги шанувальників театрального мистецтва. Як і раніше, вистави відбуватимуться по п’ятницях, о 19-00. Отже, не пропустіть:

10 квітня о 19-00 – В. Шекспір. “Гамлет”

17 квітня о 19-00 – Ж. Ануй. “Жанна д’Арк. Дисконт?..”

Продовжити читання

Little_Prince_sm4.04.2015: На малій сцені Палацу “Україна” вчергове з успіхом пройшла вистава “Маленький принц” за безсмертним твором Антуана де Сент-Екзюпері. Ролі виконали Володимир Завальнюк та Ганна Яремчук. Тепер чекаємо вас на наших наступних виставах у “щорсівському” павільйоні кіностудії ім. О. Довженка. Розклад квітневих вистав театру дивіться у наступній інформації на нашому сайті.