Little_Prince_sm27.09.2015: Театр Володимира Завальнюка “Перетворення” розпочинає співпрацю з мистецько-концертним центром ім. І. Козловського, що розташований у самому центрі Києва, за адресою: вул. Хрещатик, 50-б. Ця співпраця розпочнеться участю нашого театру у вечорі, присвяченому Іванові Карпенку-Карому 30 вересня о 19-00, а вже у жовтні (29-го числа) відбудеться перша вистава театру В. Завальнюка “Перетворення” у приміщенні Центру. Це буде “Маленький принц” за твором А. де-Сент Екзюпері за участю В. Завальнюка та Г. Яремчук. Квитки можна замовити: Продовжити читання

Kolomyya festival10.09.2015: На фестивалі “Коломийські представлення” з успіхом пройшла вистава театру В. Завальнюка “Перетворення” “Король Лір”. По закінченні вистави глядачі віддячили акторам овацією, а режисерові було вручено, разом з дипломом фестивалю, символічну булаву.

Продовжити читання

Kolomya_Lyoh9.05.2015: На фестивалі “Коломийські представлення”, що проходить у м. Коломия, театр Володимира Завальнюка “Перетворення” представив виставу “Великий льох” за Т. Шевченком. Попри те, що зал був заповнений школярами, явно молодшими за цільову аудиторію (переважно учнями 5-7 класів), вистава глядачам запам’яталася, викликала інтерес, і, сподіваємось, бажання більше заглибитись у творчість Т. Шевченка.

Продовжити читання

Stus04.09.2015: 4 вересня – день пам’яті Василя Стуса. З цієї нагоди у Будинку культури “Конча-Заспа”, який є давнім партнером нашого театру, відбулася благодійна моновистава актора й директора театру В. Завальнюка “Перетворення” Кирила Булкіна “Верни до мене, пам’яте моя”.

Продовжити читання

Lear rehearsal04.09.2015: Готуючись до виїзду на фестиваль “Коломийські представлення”, театр В. Завальнюка “Перетворення” провів прогон вистави “Король Лір”. У ролі Гонерільї виступила дебютантка нашого театру Ольга Повознюк.

Продовжити читання