Kumedny225.01.2016: 24 січня у Центрі імені Курбаса театр Володимира Завальнюка “Перетворення” знову показав виставу за комедією Карло Ґольдоні “Кумедний випадок”. Вистава “росте” і далі набуває нових барв. Про це свідчать і глядацькі відгуки – ось що, наприклад, написала на своїй фейсбук-сторінці відома скрипалька Іванна Ворошивлюк: “Недільний вечір з Театром Володимира Завальнюка “Перетворення” – кращого не побажаєш! Шквал емоцій, надвиразна гра акторів, захопливий сюжет…”

Продовжити читання

Hamlet_final19.01.2016: Шановні глядачі, через незалежні від нас обставини вистава “Гамлет”, що мала відбутися у приміщенні Центру ім. Леся Курбаса 21 січня, переноситься на 3 лютого. Початок – так само о 19-00. Попередні замовлення залишаються дійсними на нову дату. Чекаємо на вас! (І нагадуємо, що 24-го січня в Центрі імені Курбаса – “Кумедний випадок”!)

Hamlet_announcement14.01.2016: На новорічних канікулах ми довго не засиджуємося, і вже у січні на глядачів чекають улюблені вистави театру Володимира Завальнюка “Перетворення” в приміщенні Центру ім. Л. Курбаса! 21-го січня о 19-00 запрошуємо всіх, хто ще не дивився у постановці Володимира Завальнюка “Гамлета” (а також усіх, хто хоче подивитися його ще раз). У виставі братимуть участь: Ганна Яремчук, Кирило Булкін, В’ячеслав Євтушенко, Олена Мотовилова. Бронювання квитків – за телефонами 093-800-13-96 та 050-185-11-20.

Продовжити читання

Vertep_Shevchenko7.01.2016: Вітаємо з Різдвом Христовим і Новим роком усіх наших друзів і шанувальників театру! Для акторів новорічна пора – час гарячий, і, звісно, найбільшим попитом у цей час користується славетний “Український вертеп” – лялькова моновистава Володимира Завальнюка, що в автентичному вигляді (і водночас дуже сучасно і по-акторськи дотепно) відтворює Ґалаґанівський вертеп 18-го сторіччя. От і сьогодні ця вистава з успіхом пройшла у столичному ресторані “Шевченко”, принісши справжню естетичну і духовну насолоду всім глядачам.

Продовжити читання