9 хороших фільмів

Бувають моменти, коли кожен з нас відчуває хмари над головою особливо гостро. У такі хвилини не вистачає краплі радості, тепла і світла, здатного показати, що наш світ – не таке вже й погане місце. На щастя, завжди можна подивитися хороший фільм і забути про всі дрібні невдачі.

Ми зібрали 9 різних кінокартин, серед яких є визнані шедеври і легкі розважальні фільми.

Тілоохоронець кілера (2017)

Він – охоронець світового рівня. Його нова робота – охороняти кілера, якого всі мріють убити. Він і сам із задоволенням прикінчив би цього гада. Але робота – є робота: смертельні вороги в минулому, вони змушені об’єднатися в сьогоденні, щоб вижити. Однак їхні методи настільки різні, а принципи протилежні, що виживання – під великим питанням.

Гаррі Поттер (2001-2011)

Серія фільмів про Гаррі Поттера – серія фільмів, заснованих на романах про Гаррі Поттера англійської письменниці Дж. К. Роулінг. Серія випущена компанією Warner Bros. і складається з 8 фільмів в жанрі фентезі, починаючи з «Гаррі Поттер і філософський камінь» (2001) і закінчуючи «Гаррі Поттер і Дари Смерті. Частина 2 »(2011). Франшиза займає 2 місце в списку найбільш прибуткових серій фільмів з 7,7 млрд $ світової прибутку.Головний герой на одинадцятий день народження  дізнається, що є чарівником і йому уготовано місце в школі чаклунства «Хогвартс», в якій він буде практикувати магію під керівництвом директора Альбуса Дамблдора і інших шкільних професорів. Також Гаррі дізнається, що він уже відомий у всій магічній спільноті роману, і що його доля пов’язана з долею Волан-де-Морта, небезпечного темного мага, який убив серед інших і його батьків, Лілі і Джеймса. Кожна серія описує один рік з життя головного героя.

Шпигун (2015)

Яскрава операція з позитивним результатом завжди привертає увагу і заохочення, але за роботою всіх агентів ще купа людей, котрі працюють кожен день на успіх операції. Але агентів в тіні ніхто не помічає. Такий «Шпигун» може роками, як розумна Сьюзан Купер, яка не володіє яскравою зовнішністю, працювати на уряд постійно перебуваючи осторонь, коли роздають нагороди. Правда виявляється, що не завжди, адже одного разу навіть досвідчений агент з тріском провалить добре підготовлену операцію і єдиним слідом до ядерної бомби залишиться продавець, підібратися до якого більше не вийде ні в кого, адже він знає всіх без винятку. І тоді боси вирішують переглянути своїх не типових для агентів співробітників і вибирають для цього товстушку Купер, яка дуже розумна, але явно далека від ідеальних параметрів суперагентів.

Чікаго (2002)
Роксі Харт мріє співати і танцювати на великій сцені і стати такою ж яскравою зіркою, як примадонна водевілю Велма Келлі. І Роксі дійсно опиняється з Велмою на рівних, коли кілька помилкових кроків призводять обох на лаву підсудних. У похмурих стінах в’язниці Роксі зустрічає легендарного адвоката Біллі Флінна, який погоджується взятися за її справу …

Чаплін (1992)

Фільм охоплює все життя великого Чапліна, починаючи з бідного дитинства в Лондоні. Перед глядачем проходить його робота у водевілі, ні з чим не порівнянний успіх кінозірки і режисера німого кіно, його вимушений від’їзд до Швейцарії через звинувачення за співчуття комуністам, тріумфальне повернення до Голлівуду для отримання особливого «Оскара» за працю всього його життя.

Готель «Гранд Будапешт»(2014)

 Дія фільму розповідає про легендарного консьєржа популярного європейського готелю «Гранд Будапешт», який протягом майже всього двадцятого століття перебував в центрі політичних, культурних і релігійних скандалів. Крадіжка безцінної картини епохи Відродження, боротьба аристократів за багатомільйонний спадок, дві світові війни – все це розгорталося на очах у непримітного консьєржа, який, немов тінь, стежив за основними потрясіннями суспільства в 20 столітті …

Фантастичні звірі і де їх шукати (2016)

Нью-Йорк 20-х років ХХ століття. Головний герой – Ньют Скамандер, який приїхав в місто спеціально для того, щоб відвідати секретну спільноту чарівниць та чарівників. Він – відомий дослідник і письменник, а підручники його авторства входять до обов’язкової програми Хогвартсу – знаменитої школи магії. Саме про підручник  “Фантастичні звірі і де їх шукати” нам розповідає фільм. Пориньте у цей чарівний світ!

Starперці (2013)

Кінокомедія, де четверо літніх чоловіків вирішили відзначити останні дні холостяцького життя свого кращого друга. В першу чергу фільм Останній Вегас (оригінальна назва фільму) ні в якому разі, не є відлунням фільму Мальчишник у Вегасі. Це абсолютно інша історія з героями, яких зіграли зірки світової величини, з ситуаціями, позбавленими вульгарності і вульгарності. Тут панує щира дружба, безглузді і смішні ситуації, трохи драматизму (притаманного виключно в повчальному плані) і нескінченна кількість таланту. Кожен персонаж розкриває свою історію, кожен має свій характер, який потім знаходить своє відображення у вчинках. Загалом, комедія Останній парубочий вечір у Вегасі (ще одна назва цього фільму), вийшла простою, цікавою легкої і трохи ліричною.

Заплати іншому (2000)

Як часто ви робите щось добре будь-якій людині, не розраховуючи отримати що-небудь натомість? Тревор МакКінні придумав свою просту, але з іншого боку приголомшливу програму. Її мета полягає в тому, щоб зробити будь-якє добро трьом різним людям, а вони в свою чергу теж саме іншим.