Фільми з осінньою атмосферою

Незважаючи на холод і дощі, осінь має ще й кілька приємних бонусів. Наприклад, затишні сімейні вечори за переглядом атмосферних фільмів, на які не вистачало часу влітку.

До осінніх фільмів краще підходить чашка з какао або зігріває глінтвейном

 

Одного разу, 2007

Він – вуличний музикант, якому не вистачає впевненості в собі, щоб виконувати власні пісні, вона – мати-одиначка, яка іммігрувала з Чехії і намагається вижити в чужому місті. Одного разу вони зустрілися в метушні вулиць Дубліна, щоб допомогти один одному реалізувати свої мрії.Крім чарівних осінніх пейзажів, у фільмі звучить неймовірна музика, яка доповнює сюжет. А за одну з пісень – Falling Slowly – фільм отримав “Оскар”.

 

Солодкий листопад, 2001.

Нельсон Мосс – рекламний агент і типовий трудоголік, життя якого розписане буквально по хвилинах. Здавалося б, ніщо не може перешкодити йому рухатися до поставлених цілей, але одного разу він зустрічає Сару – дивну і пристрасну жінку, яка змінює долі чоловіків.Вона пропонує йому залишитися з нею всього на місяць в якості експерименту – ніяких зобов’язань і ніякої закоханості.

“Щомісяця – листопад. Я люблю тебе кожен день. Це наш місяць, він не повинен скінчитися.”

 

Осінь в Нью-Йорку, 2000.

48-річний досвідчений ловелас Уілл Кейн зустрічає молоду і красиву 22-річну дівчину Шарлотту. Він звик до легких і необтяжливих відносин, і спокусити чергову красуню для нього не складає труднощів.Однак на цей раз його ідеальна схема флірту дає збій, і все складається зовсім не так, як спочатку планувалося.Осінь у фільмі виступає не просто декорацією, вона – одна з головних дійових осіб. Одні тільки панорами нью-йоркського Центрального парку, де головні герої роблять неспішні прогулянки, ведучи філософські бесіди, варті того, щоб подивитися цей фільм.

“Немає в світі брехні, яку я вважала краще правди.”

Приємних вихідних!)