Кирило Булкін

Кирило Булкін
актор

Народився у Києвi 5.9.1967. Закiнчив фiзичний факультет Київського Державного унiверситету iм. Т. Г. Шевченка, вступив до аспірантури Iнституту теоретичної фiзики, але невдовзі пiшов з аспiрантури за власним бажанням i зайнявся театральною дiяльнiстю.

Працював у театрах: “АССА”, “Бенефіс”, Київський художній театр, співпрацював з Молодим театром та театром “Колесо”.

1992 року заснував власний приватний театр, який проіснував до 1999. Лауреат Всеукраїнського фестивалю “Перлини сезону” (Київ, 1996), Міжнародного фестивалю “One Man Show” (Кишинеу, Молдова, 1999) та Першого Всеукраїнського фестивалю повстанської та стрілецької пісні “Повстанська ватра” (Київ, 2007). Лауреат премії ім. В. Стуса (2010). Автор-виконавець пісень, автор збірки поезії та публіцистики “Доцільне та парадоксальне” (“Терен”, Луцьк, 2007).

Працював журналістом та ведучим телепрограм на різних каналах українського телебачення ( TET, УТ-1, Інтер, KTM). Серед найпопулярніших програм – “Міські новини’”(TET, 1996-99) та “Ситуація” (“Магнолія-ТВ, 1997- 2004).

З серпня 2004 до червня 2005 – головний редактор радіо НАРТ (Київ), з липня 2005 до липня 2008 – журналіст / ведучий радіо “Свобода”.

Співзасновник і директор громадської організації “Мамай” (“Мобільна Аґенція Мистецьких АкціЙ”).

Зайнятий як актор у виставах “Жанна д’Арк. Дисконт?..”, “Гамлет”, “Саломея”, “Снігова королева”, “На спільнім шляху / Бир ёлу”, “Про силу характерницьку, татарського богатиря Ахмеда і Грицька Кобилячу смерть”, “Снігова Королева”, “Приборкання норовливої”, “Великий льох”, “Король Лір”, “Кумедний випадок”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.