Про театр

Як явище, театр Володимира Завальнюка існує вже два десятки років (у різний час він виступав у різних організаційних формах і під різними назвами). Роботи цього режисера (й акторів, що поділяють його театральні та мистецькі підходи) – такі, як «Український вертеп», «Саломея» О. Уайльда, «На полі крові» й «Лісова пісня» Лесі Українки та інші – неодноразово здобували визнання глядачів та нагороди престижних міжнародних фестивалів.

Новий організаційний і творчий етап у житті колективу пов’язаний із заснуванням громадської організації «МАМАЙ» (Мобільна Аґенція Мистецьких АкціЙ), основним творчим підрозділом якої став театр Володимира Завальнюка “Перетворення”. Офіційне постання театру-студії Володимира Завальнюка у новій мистецькій та організаційній якості знаменувала вистава «Жанна д’Арк. Дисконт?..» за п’єсою Ж. Ануя «Жайворонок» , прем’єра якої з великим успіхом відбулася на малій сцені палацу «Україна» 23 і 24 березня 2012 р. Виставу театр присвятив українським політв’язням усіх часів.

Серед членів колективу театру – талановита актриса театру і кіно Ганна Яремчук, лауреат премії ім В. Стуса, актор, літератор і бард Кирило Булкін, популярний актор і телеведучий Геннадій Попенко та ще чимало небайдужих, креативних і талановитих особистостей. Сьогодні можна з упевненістю стверджувати, що вони разом із режисером і керівником колективу Володимиром Завальнюком створили театр, який має потенціал бути вагомим явищем як у мистецькому, так і в громадському житті Києва й усієї України. Колектив сподівається на плідну співпрацю з меценатами, громадськими організаціями й просто небайдужими людьми задля утвердження духовності й патріотизму мистецькими засобами.

Будемо щиро вдячні за пропозиції щодо:

 • допомоги в організації вистав у навчальних закладах та розповсюдженні квитків на вистави, що проводяться на стаціонарних сценічних майданчиках Києва;
 • організації гастролей та участі у фестивалях;
 • інформаційної підтримки;
 • допомоги у виготовленні друкарських матеріалів (афіші, флаєри тощо);
 • будь-якої іншої співпраці та/або матеріальної та моральної допомоги.

Про театр: 2 коментарі

 1. на спектаклі “Великий льох” у холодному і зовсім не затишному залі в галереї “Лавра” я… плакала разом з Ганною Яремчук…
  це не потрясіння навіть…
  це вибух
  дякую

 2. Аліна Острова, завідувач відділу мистецтв ДБУ для юнацтва on коментує:

  Театралізація – видовищна форма роботи, за допомогою якої літературний твір одержує нову якість – характери набувають втілення в живих особах, вчинках.Це ще один спосіб популярізації літературного твору .
  Так, 17 березня 2017 року, у рамках програми Молодіжна вітальня “Живе спілкування”, у відділі мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва відбулася вистава за однойменним твором “Маленький принц”, справжнього шедевру видатного французького письменника, поета й мислителя, пілота і вченого, конструктора й винахідника, людини-легенди Антуана де Сент-Екзюпері.
  Написана у 1942 році (75 років потому) як дитяча повість, ця казка стала настільною книгою сотень тисяч дорослих у всьому світі. Це історія про мудрість дитячої душі, але водночас про такі важливі “недитячі” поняття, як життя і смерть, любов і відповідальність, дружба і вірність…
  “Дорослі спочатку були дітьми, але мало хто з них про це пам’ятає”, – пише у присвяті Антуан де Сент-Екзюпері. Історія «Маленького принца» дуже камерна й приватна, у кожного своя. Водночас вона містить максими («Найголовнішого очима не побачиш, добре бачить тільки серце» і «Ми завжди відповідаємо за тих, кого приручили»), які вже, здається, давно є універсальними.
  Цей твір вивчають у шостому класі, але він дуже філософський: по-справжньому його зміст розкривається з віком. Діти та дорослі були зворушені цією виставою, грою акторів…. У деякі моменти до сліз. Не заплакати було просто не можливо Майстерно зіграна постановка Театр Володимира Завальнюка “Перетворення”не залишила байдужими жодного присутнього у залі. Дійсно, вкотре розумієш, як важливо залишатися дітьми і пам’ятати про цінності, які втрачаються з роками.
  Щира подяка команді Театру, а саме – його режисеру та актору Володимир Завальнюк (Volodimir Zavalniuk), директору та актору Kyrylo Bulkinу та актрисі Anne YaremchukГанні Яремчук за неперевершене театральне дійство, за чудову можливість через потужний літературний матеріал доторкнутися душею і розумом до загальнолюдських моральних цінностей, навчитися зростати, збагачуватися та знаходити гармонію зі світом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.