ГО “Мамай”

“МАМАЙ” відкритий для співпраці!

ГО «МАМАЙ» (Мобільна Аґенція Мистецьких АкціЙ) – громадська організація, створена на початку 2011 року. Проте, вона вже має великий творчий доробок завдяки індивідуальним і спільним напрацюванням, які принесли в цю організацію її засновники: директор, лауреат премії ім. В. Стуса, актор, літератор і бард Кирило Булкін; режисер, лауреат 14 міжнародних фестивалів Володимир Завальнюк; композитор, звукорежисер, відомий гітарист, учасник легендарного рок-гурту «Рутенія» Григорій Лук’яненко, художники Богдан Поліщук та Олена Рачковська й інші.

Місія організації полягає у просвітництві, вихованні патріотизму, вирішенні актуальних суспільних проблем засобами мистецтва, насамперед, театрального.

Чільний творчий підрозділ ГО «Мамай» – театр Володимира Завальнюка “Перетворення”. Уже перший театральний проект ГО «Мамай» – «Театр пропагує українсько-кримськотатарську дружбу: частина 3, для найменших глядачів» – виграв на конкурсі й отримав фінансування МФ «Відродження». Проект полягає у створенні вистави за українською й кримськотатарською казками для дітей 1-3 класів і показі її, а також вистав для середніх та старших класів, на гастролях у кримських школах зі змішаним етнічним складом.

У 2022 р. ГО “Мамай” розширила сферу своєї діяльності, включивши в нею підтримку лікарняної клоунади, гуманної і важливої професії, давно визнаної в світі, але такої, що лише торує свій шлях до визнання в Україні.

Попередні роботи творчої групи, яка склала кістяк ГО «Мамай» (в рамках проектів інших організацій, до створення і реєстрації власне ГО «Мамай»):

– 2010 – вистава «На спільнім шляху / Бир ёлу» (за п’єсою К. Булкіна), для молоді та старшокласників, на тему українсько-кримськотатарських відносин (проект здійснено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» під егідою ГО «Матері і Сестри – Молоді України»);

– 2011 – вистава «Про силу характерницьку, татарського богатиря Ахмеда і Грицька Кобилячу смерть» (за казкою Сашка Лірника), для школярів середніх класів, на тему українсько-кримськотатарських відносин (проект здійснено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» під егідою ГО «Музей шістдесятництва»);

– 2009-2012 – щорічний фестиваль української патріотичної пісні імені Костя Єрофеєва «Рутенія» (2011 та 2012 року проведений під егідо ГО «Мамай», за підтримки з приватних джерел).

Ми готові до співпраці!

3 коментарі до “ГО “Мамай”

  1. Доброго дня!
    Державна бібліотека України для юнацтва відомий в Україні та за її межами культурно – просвітницький та інформаційний центр для молоді.На базі відділу мистецтв, в рамках програми молододіжної вітальні “Живе спілкування” постійно відбуваються цікаві, змістовні зустрічі за участю відомих діячів культури і мистецтва.Нас дуже зацікавив проект ” Театр В.Завальнюка “Перетворення”. Було б чудово,за Вашим сприянням, цьогоріч, до Міжнародного дня театру, у березні, організувати для наших користувачів, творчу зустріч із командою Театру з метою його популяризації, пов’язати захід із книгою, показати, за можливістю уривки з вистав тощо. Раді співпраці. Чекатиму на позитивну відповідь. З повагою, Аліна Острова, завідувачка відділу мистецтв ДБУ для юнацтва Конт. тел.: 257-8627? 0671379908

  2. Доброго дня. Я б хотіла працювати акторкою у театрі Перетворення. Я вирішила, що прийшов час заробляти на життя тим, що приносить мені задоволення. Дуже хочу спробувати це у вашому театрі та з вашою командою. Я думаю, що маю що сказати світові. І чудово робити це з однодумцями.

    За цим посиланням ви можете подивитися моє резюме з освітою, досвідом та відеовізитівкою https://cutt.ly/WTIYcYN.

    Чекаю.
    Мирних вам днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.